Любитель рибалки, друг запорізьких бізнесменів, засновник західноукраїнських підприємств — що відомо про нового запорізького губернатора

Поділитися:

Як повідомляв «Гетьман», команда президента Володимира Зеленського подала на розгляд Кабінета міністрів кандидатуру на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації — Туринка Віталія Вікторовича. Невдовзі представник президента в уряді Андрій Герус написав, що трьох кандидатів на посади голів ОДА, зокрема і запорізької, Кабмін погодив.

Широкому загалу ім’я цієї людини невідомо, проте «вузькому колу» запорізьких політиків та бізнесменів Віталій Туринок знайомий.

«Гетьман» встановив, що відомо про очільника Запорізької ОДА з відкритих джерел.

Зі сторінки Віталія Туринка в Facebook можна припустити, що новопризначений високопосадовець любить подорожі та рибалку, а також в реальному житті товаришує з запорізькими «віпами», як то власник мережі АЗС ZOG Олег Сєровський.

Хоча Віталія Туринка представники провладної команди вже починають позиціонувати як “запорізького” губернатора (і він справді має запорізьке коріння), офіційна бізнес-активність нового очільника ОДА сконцентрована в західній Україні. Так, він є засновником “Рівненського домобудівного комбінату”, підприємств “Волиньферрометал” та “Інтертрейд” з Луцька тощо.

Зазначимо, що близько 10 років тому Віталій Туринок був одним з топ-менеджерів запорізького ТОВ “Постулат” і входив до групи, яка володіла по суті холдингом багатьох українських підприємств, пов’язаних з будівельною сферою та виробництвом металоконструкцій. Так, наприклад, в 2008 році Віталій Туринок володів більш ніж 40% “Могилянського заводу будівельних матеріалів” і входив до наглядової ради підприємства.