Туринок змусив голів РДА Запорізької області написати заяви про звільнення – ЗМІ

Поділитися:

Після сесії облради, яка відбулася 19 вересня, глава Запорізької ОДА зібрав усіх голів районів і змусив написати заяви про звільнення з відкритою датою. Всім чиновникам доручили підготувати довідку за трьома найпроблемніших питань їх територій, але в підсумку ніхто їх так і не розглядав.

ПРо це повідомляє “Заноза” з посиланням на голову одного з районіа області який був присутній на нараді.

Рішення носить скоріше політичний характер, тому що за законом президент має право звільнити голову РДА за низкою причин. Наприклад, як наших колег Василівського і Оріхівського районів. Формально причиною їх звільнення послужив той факт, що закінчилися повноваження попереднього глави держави, який їх призначав. Нас же просто вирішили налякати або натиснути. Було сказано, що заява ще не означає, що нас звільнять, мовляв, губернатор буде дивитися на результати нашої роботи – розповів посадовець.

Співрозмовник вважає, що ще однією причиною подібного кроку є той факт, що на майбутніх місцевих виборах президентської партії просто не буде з кого формувати свій штат:

Деякі вже почали перевзуватися і розповідати, що підтримували Зеленського з самого початку – резюмує співрозмовник журналістів.

Читайте також:

• Гугнін йде з посади заступника голови Запорізької ОДА

• Запорізький мажоритарник “Слуги народу” отримає від міської ради дармове приміщення у райадміністрації

• Запорізька “слуга народу” про чоловіка помічника: за 17 тисяч ніхто не працюватиме