Мелітопольській нардеп пояснив, як опинився у депутатській групі, яку пов’язують з Коломойським

Поділитися:

Народний депутат Сергій Мінько, що обрався до Верховної Ради на “мелітопольському” мажоритарному окрузі, розповів в коментарі РІА “Мелітополь”, чому приєднався в парламенті до групи “За майбутнє”.

Група “За майбутнє” була створена в перший же день роботи нового скликання ВР разом з фракціями. Група об’єднала більше 20 “мажоритарників” за прикладом об’єднань “Відродження” та “Воля народу”, що існували в минулому скликанні Ради – багато нардепів з них опинилися і в новоствореній групі. До неї також увійшов Сергій Мінько, що був обраний депутатом з посади мера Мелітополя.

В групі “За майбутнє” є декілька народних обранців, що мають давні і добрі стосунки з олігархом Ігорем Коломойським – це у свою чергу призвело до підозр, що група працюватиме в інтересах бізнесмена.

“Фінансово-промислові групи та політичні альянси мають свій вплив в різних органах влади. Напевно, такі депутати є і в групі “За майбутнє”… Особисто я з ним [олігархом Ігорем Коломойським] не знайомий… Жодних переговорів чи обговорень щодо цього не було у нас з ним, – зазначив в коментарі РІА “Мелітополь” Сергій Мінько. – У депутатів групи “За майбутнє” немає залежності від партій, є тільки відповідальність перед виборцями… Мій прихід туди був викликаний лише тим, що ця група чітко розуміє: тільки в конструктиві можна ситуацію змінювати і в країні, і на своїх округах”.