Скільки заробили запорізькі нардепи за місяць у Раді

Поділитися:

Шестеро з дев’яти запорізьких депутатів-мажоритарників отримали за вересень однакову зарплату, а більше всіх заробив Олександр Пономарьов, який пройшов до Верховної Ради в третій раз.

Список зарплат народних обранців опублікував Liga.net, передає 061.

Зарплата бердянського нардепа від “ОТЗЖ” Олександра Пономарьова за період з 29 серпня по 30 вересня склала 45 280 гривень. На другому місці колишній міський голова Мелітополя і самовисуванець Сергій Мінько. Він за місяць заробив 44 565. Замикає трійку найвищих зарплат серед запорізьких мажоритарників Юлія Яцик від “Слуги народу”. Зарплата народної обраниці від 79-го округу – 43 121.

Решта шість депутатів від “Слуги народу” отримали однакову зарплату. Шевченко Євгену, Роману Сосі, Сергію Штепі, Марині Нікітіної, Геннадію стосується, Павлу Мельнику за минулий місяць роботи у Верховній Раді нарахували 42 079 гривень.

Зарплата народного депутата складається з окладу і так званих “депутатських” – відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень у розмірі місячної заробітної плати народного депутата. Також депутатам можуть нараховувати надбавки і компенсації.

Читайте також:

• У Запоріжжі “Національний корпус” збереться під стінами СБУ на акцію проти капітуляції

• Директорка запорізького кінотеатру куруватиме роботу екологічного та аграрного департаментів ОДА

• Цифрова держава: 10 тез проекту із презентації на запорізькому International IT Forum