Мера Запоріжжя Володимира Буряка підтримав нардеп з найбільшим антирейтингом, – експерт

Поділитися:

Вчора на конференції запорізької організації “Опозиційної платформи – За життя” народний депутат Володимир Кальцев заявив про підтримку кандидатури діючого мера Запоріжжя Володимира Буряка.

Політичний експерт Володимир Певченко у своїй публікації на Facebook звернув увагу на те, що Володимир Кальцев має найбільший антирейтинг серед запорізьких політиків. (За даними серпневого соціологічного опитування, Володимир Буряк та Володимир Кальцев очолюють рейтинг антипатій запоріжців – відповідно з 33,21% і 15,32%).

“Тепер діючому меру, який має і без того солідний антирейтинг, доведеться брати на себе ще й антирейтинг Кальцева, – зазначив політолог. – Це може зіграти з Буряком злий жарт. Особливо в другому турі мерських виборів. Адже другий тур – це, як правило, протестне голосування: не ЗА, а ПРОТИ”.

Також Володимир Певченко зазначає, що така заява представника ОПЗЖ спровокує певні ідеологічні “непорозуміння”. Оскільки електорат ОПЗЖ має чітку проросійську спрямованість і складається значним чином з колишніх прибічників “Опозиційного блоку” та “Партії регіонів”. В той же час Володимир Буряк в передвиборчий період створював імідж господарника без чіткої ідеології та намагався залучити проукраїнський, патріотичний електорат.

“Раніше умовні “порохоботи” могли підтримати Буряка проти Тишечка (кандидата від “Слуги народу”, – прим. ред.) або Рябцева (кандидата від “Батьківщини”, – прим. ред.). Але тепер їм доведеться визначитися, чи готові вони підтримати де-факто кандидата від ОПЗЖ”, – розмірковує Володимир Певченко.