Через загрози коронавірусу “Батьківщина” та “Євросолідарність” в Запоріжжі вимагають скликання позачергової сесії міської ради

Поділитися:

Депутати Запорізької міської ради від “Європейської солідарності” та “ВО “Батьківщина” направили звернення запорізькому міському голові Володимиру Буряку та секретарю Запорізької міської ради Руслану Пидоричу щодо скликання позачергової сесії через загрози коронавірусу.

“Міська рада має негайно реагувати як на політичні виклики, так і на проблеми, викликані небезпекою коронавірусу”, – зазначає депутат від “Батьківщини” Віталій Рябцев.

Депутати пропонують такий порядок денний:

  1. Про звіт заступників міського голови про стан готовності медичних закладів та комунального господарства міста до роботи в умовах можливого спалаху гострої респіраторної хвороби COVID – 19.
  2. Про виділення з міського бюджету коштів на першочергові заходи з протидії захворюваності на COVID – 19, лікування ускладнень викликаних вірусом.
  3. Про підтримку малого та середнього бізнесу міста Запоріжжя на час дії карантинних заходів.
  4. Про звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо «Рішення тристоронньої контактної групи про заснування так званої Консультивної ради»