Міністр економіки анонсував 2 програми підтримки бізнесу для розвитку та збереження робочих місць

Поділитися:

Підприємці-учасники програми “доступні кредити 5-7-9%” отримають можливість рефінансування позик, іншим, за програмою “нові гроші”, нададуть можливість кредитів під 5%. Головна умова – збереження та створення робочих місць.

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігор Петрашко, пише сайт міністерства.

Наша головна ціль – збереження робочих місць та добробуту населення. Програми підтримки найвразливішого сектору економіку – мікро- та малого підприємництва – наразі вже розробляються, найближчим часом будуть представлені, – сказав Петрашко.

Перша програма, що передбачає компенсацію відсоткової ставки по кредитам тим підприємствам, які збережуть робочі місця, буде запущена вже з наступного тижня. Програми будуть працювати не лише під час карантину. Вони будуть продовжені й після для підтримки бізнесу та економіки вцілому.

Читайте також:

• «Всі зараз чимось поступаються, але від цих поступок є і спільна користь»: як локальний бізнес «Вусатого пончика» адаптувався до карантину

• Viber: в 1,5 рази більше голосових повідомлень відправили українці під час епідемії та карантину

• Запорізький сервіс попутників став одним з фіналістів челенджу HackCorona in Ukraine від Мінцифри