Міжнародна компанія EuroCape New Energy планує звести у Запорізькій області ВЕС на 500 мегават

Поділитися:

“Юрокейп Юкрейн”, українське підприємство компанії EuroCape New Energy , має намір реалізувати у Запорізькій області проект  EuroCape – ВЕС на 167 вітряних турбін загальною потужністю 500 МВт.

Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

EuroCape Запорізька ВЕС буде розміщена за межами населених пунктів на території Дівненської, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинської,  Мордвинівської, Новенської сільських рад у Приазовському та Мелітопольському районах.

ВЕС зводитимуть за підтримки фінансової установи уряду США OPIC (Корпорація закордонних приватних інвестицій), яка в грудні 2017 року схвалила надання кредиту на $150 млн. і страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн.

На початку 2019 року ОРІС на засіданні свого кредитного комітету схвалила інвестиції та андерайтинг страхування політичних ризиків щодо ВЕС на суму 350 млн. євро. Цей обсяг інвестицій дозволить побудувати та ввести в експлуатацію І чергу ВЕС потужністю 98 МВт. Решту потужності станції мають завершити до кінця 2020 року.

Читайте також: 

• Будівництво другої черги Приморської ВЕС завершиться в цьому році

• Запоріжсталь та Ботієвська ВЕС у списку головних об’єктів індустріального туризму – журнал «Вокруг Света»

• Запорізька область у трійці лідерів за потужністю об’єктів «зеленої» енергетики, Дніпропетровська – лідер за результатами першого кварталу (інфографіка)