«Мотор Січ» призупиняє обслуговування авіарейсу «Ужгород-Київ» – ЗМІ

Поділитися:

Видання Mukachevo.net з посиланням на «контактний центр авіакомпанії «Мотор Січ» повідомило, що 10 травня буде здійснено останній рейс за маршрутом «Київ – Ужгород», а вже з 17 травня компанія «Мотор Січ» офіційно припиняє регулярні авіарейси за цим напрямком. У той же час, представник авіакомпанії заявив «Українській правді», що інформація про припинення рейсу не відповідає дійсності.

На прохання “Української правди” підтвердити інформацію про закриття рейсу у “Мотор Січі” за телефоном, вказаним на сайті, відповіли, що не коментують чуток, а вся офіційна інформація публікується на їхньому сайті.

На сайті ми викладаємо наші новини. Я не знаю, що це за контактний центр, на який посилаються. Те, що хтось придумав, то я за них не відповідаю. Такої інформації (про закриття рейсу, – ред.) не надходило від нашого центру. Вся інформація у нас на сайті, – відповів чоловік, який назвався комерційним директором авіакомпанії, але відмовився назвати своє ім’я.

У свою чергу директор аеропорту “Ужгород” Руслан Лііс запевнив, що сполучення з Києвом не скасовується, а призупиняється, мовляв, наразі з “Мотор Січчю” ведуть переговори про щоденні рейси “Київ-Ужгород”.

Також, за його словами, 17 травня на сесії облради планують висунути питання про компенсування збитків компанії-перевізнику.

На який термін призупинено польоти, Лііс не сказав, відзначивши, що зараз вони перебувають на стадії листування.

Саме головне вирішити питання – це аби на сесії було прийнято рішення про компенсацію збитків. Це законний шлях в законодавстві України аби підтримати авіасполучення. Область має робити підтримку цьому рейсу, – цитує Лііса Mukachevo.net.

Читайте також:

• Як працював запорізький аеропорт у квітні: показники пасажиропотоку

• Половина пасажирів авіамаршруту «Запоріжжя-Варшава» використовують Польщу як транзитний пукт

• У Запоріжжі можуть почати виробляти бойові вертольоти