На Дніпроспецсталі звільнили трьох членів правління, замість них прийняли чотирьох нових

Поділитися:

Наглядова рада заводу  “Дніпроспецсталь” в зв’язку з комплексною реорганізацією та кадровими змінами на підприємстві вивела з правління трьох його членів і призначив чотирьох нових.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, з правління виведені Олександр Панченко, Сергій Касьян та Юлія Дєєва, передає fixygen.ua

У свою чергу членами правління з 23 жовтня терміном на три роки призначено заступника голови правління з економічної безпеки Андрія Катеруша, заступник голови правління – директор по персоналу Максима Зіновкіна, заступник директора з економіки та бюджету фінансово-економічної служби Сергія Барабаша, начальник відділу майна та цінних паперів Віталія Трюхана.

В іншій інформації зазначається: “З метою достовірного інформування працівників товариства і створення сприятливого клімату в трудовому колективі адміністрація підприємства повідомляє, що заходи зі зміни кадрового складу керівників спрямовані на поліпшення структури управління, а ніяк не пов’язані зі зміною власника підприємства “.

“За офіційною інформацією відділу майна та цінних паперів, за останні 10 років акціонери заводу не змінювалися і в найближчому майбутньому мінятися не будуть”, – констатується в офіційній інформації підприємства. Як повідомляється, служба персоналу ще раз акцентує: підприємство взяло курс на сталий розвиток.

“Тому ми знову нагадуємо, що на ПрАТ “Дніпроспецсталь” не тільки не буде скорочень з ініціативи адміністрації, а й відкрито набір з багатьох професій. Ми запрошуємо людей, які хочуть працювати і заробляти”, – резюмується в прес-релізі.

Читайте також:

• Через кризу на підприємствах бюджет Запоріжжя може недотримати 70 мільйонів, а наступного року ще 200

• Шурма йде з посади гендиректора “Запоріжсталі”

• Антикорупційний суд призначив засідання за скаргою на вирок директору ЗТМК