Напад на “Схеми”: Мецгера звільнили – написав заяву за власним бажанням

Поділитися:

Відсторонений голова правління “Укрексімбанку” Євген Мецгер після скандалу з нападом на журналістів програми “Схеми” написав заяву про звільнення за власним бажанням. Згодом у наглядовій раді повідомили про звільнення Мецгера. Про це пише Економічна правда

Джерело: публікація Мецгера  у Facebook.

Відповідно до фото, Мецгер у заяві від 11 жовтня до наглядової ради банку просить звільнити його за власним бажанням з 11 жовтня 2021 року.

У тексті публікації ексочільнік Укрексімбанк додає:

Сьогодні я написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. Це логічний крок – єдино можливий у ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку.

Практично вся моя кар’єра пов’язана з цим банком. Саме тут я почав працювати ще у 2006 році. За це час пройшов різні сходинки. У 2020 році очолив банк. Треба сказати, що за цей час банк став дійсно міцніше. Були реалізовані сотні проектів, які посилили і банк і українську економіку. Банк в 2021 році отримав прибутку вже 1,75 млрд. грн.

Зрозуміло, що ці пояснення зараз вже не будуть слухати, але банк дійсно працює успішно, цілком законно та згідно із затвердженими пріоритетами. І саме тому для мене було настільки неочікувано – почути звинувачення, які пролунали на адресу банку.

Мецгер ще раз заявив, що укладаючи угоди з клієнтами банку, співробітники банку “завжди дотримувались вимог закону, правил та процедур банківської роботи”. Він додав, що написання заяви про відставку є його власною оцінкою того, що сталося в банку.

У кінці публікації він резюмував:

Сподіваюсь, що цей крок допоможе відновленню довіри до банку.