“Не можна керувати системою, коли ти не розумієш, як вона працює”, – Турчинов про кадрову політику нової влади

Поділитися:

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинова, вважає, що в українській економіці негативні процеси почалися ще минулого року, коли весь світ мав позитивну економічну динаміку. Така ситуація, на думку Турчинова наслідок того, що країною керують непрофесіонали.

Про це турчинов розповів у блогерському проекті нардепа від “ЄС” Олексія Гончаренка “Гончаренко рулить”.

Треба щоб країною керував професіонал нове обличчя це добре, але добре щоб це було нове обличчя з розумом та знанням що робити. По перше, треба припиняти займатися популізмом, а краще про нього забути. Я чому казку і написам (до цього Турчинов розповідав, що після того як пішов з влади рік тому, займався наукою та написав казку прим. ред.), бо у нас дорослі вірять у казки більше ніж діти, зазначив Олександр Турчинов

Але, за його словами, “не можна виграти війну без болі та крові, а добре жити без тяжкої праці”. Також Турчинов обговорив з Гончаренком відсутність в Україні системи підготовки кадрів, яка була, до прикладу в СРСР.

На думку Турчинова, в Україні таки багато фахівців високого рівня і треба оцінювати їх не за принципом “свій-чужий”, а за рівнем професіоналізму.

Не може людина прийти з вулиці, навіть якщо вона талановита, і дати результат. Треба розуміти, що від тебе реально залежить життя людей, мати якийсь досвід та знання, – зазначив він.

Та додав, що йому важко зрозуміти як відбирають кадри у “новій команді”. “Не можна керувати системою, коли ти не розумієш як вона працює, формується. Коли не пройшов нижній щабель, а зразу перейшов на останні рівень”, – резюмував колишній голова РНБО.

Читайте також:

• На ринку електроенергії суттєво обвалюється ціна – це може бути ДТЕК, який дестабілізує ситуацію – нардеп

• У Раді відбудеться “цифровий день”: голосуватимуть низку законопроектів по діджиталізації – нардеп

• На місцевих виборах ОПЗЖ “боротиметься” за Одесу, Харків, Миколаїв, Херсон та Донецьку і Луганську області