“Не піар на крові, а встановлення справедливості”: в Запоріжжі вимагають відповідальності високопосадовців за загибель дівчинки

Поділитися:

Вчора в Запоріжжі поховали 8-річну дівчину, яка загинула через падіння на неї важкої дерев’яної скульптури в комунальному парку “Дубовий гай”.

Керівництво парку та міста від початку зайняло “захисну” позицію: спочатку звинувачуючи батьків в недогляді за дитиною, потім встановлюючи “постфактум” попереджувальні таблички, нарешті виставляючи відповідальним за трагедію не директора КП Олега Крамаренка, а його заступника, який тепер запевняє, що його намагаються підставити.

Адвокат потерпілої родини Володимир Ляпін повідомляє, що батьки відмовились від “матеріальної допомоги” від мерії і хочуть покарати винних у цій ситуації. Крім того, завдяки поширенню інформації про цю історію вдалося знайти свідків, які підтверджують і невинуватісь батьків, і відсутність заходів безпеки, і подібні випадки (на щастя, без ушкоджень дітей) у минулому.

Місцевий активіст Володимир Певченко зазначає, що при всьому цьому містян, які намагалися дати розголосу цій темі, звинувачували у “піарі на крові”, але якби такого розголосу не сталося, то напевно винуватцями трагедії “зробили” б батьків загиблої дівчинки.

Фото: “Акцент”