У Запоріжжі депутат нагадав, хто у міськраді не голосувава за те, щоб лишити аеропорт у власності міста

Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, коментуючи обшуки у міському аеропорту, пов’язав їх з намірами уряду передати летовище у концесію. Буряк зазначив, що аеропорт має залишитися у громаді, але міська рада уже двічі провалювала голосування за звернення до прем’єра з вимогою не пердавати летовище в управління приватному інвестору.

Про провалені голсування на своїй сторінці у фейсбуці нагадав депутат міскради від “Батьківщини” Віталій Рябцев.

Зокрема депутат зазначив, що найбільше серед тих, хто не голосував – депутати Оппоблоку, крім того, рябцев надав більш детальну інформацію по голосуванню.

Обидва рази проекти були провалені. Перші раз не вистачило голосів щоб внести його (проект рішення, – прим. ред.) до порядку денного, а другий раз не вистачило трьох голосів, щоб прийняти в цілому. Основна маса тих, хто не проголосував – це депутати промерського Оппоблока. Тоді вони стверджували, що нібито вийшли то в туалет, то на перекур, то кави попити … – йдеться у повідомленні Рябцева.

Голосування за звернення до прем’єра від 27.11.2019

Голосування за аналогічне звернення від 18.12.2019.

Що було раніше:

Міністерство інфраструктури повідомило, що готується до концесій аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та вантажного терміналу в аеропорту Біла Церква.

Міський голова Запоріжжя висловився проти передачі міського аеропорту у концесію. За словами Володимира буряка, “аеропорт належить громаді, будувався за гроші з бюджету міста, КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»» та кредитні кошти”.

Депутати міської ради двічі провалили голосування за звернення до прем’єра Олексія Гончару про недоречність передачі міського летовища у концесію.

17 січня на території запорізького летовища перебували співробітники СБУ. Зокрема знаходилися у адміністративних будівлях.

У Запорізькій міській раді підтвердили факт обшуку у аеропорту міста. Зокрема зазначається, що ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році.

Читайте також:

• Чорнобильська АЕС за 1 копійку замовила утилізацію купи акумуляторів, ламп, шин і моніторів

• SkyUp призупинив польоти до Еміратів із Запоріжжя, Львова та Харкова

• Із Запорізької ОДА звільнився заступник директора департаменту бо голова ОДА не зустрічався з волонтерами та родинами військових