Непобутові споживачі електроенергії з серпня платитимуть менше – очільниця НКРЕКП

Поділитися:

З серпня 2019 року відбудеться зниження вартості електроенергії для непобутових споживачів. Про це в ході круглого столу в комітеті Верховної Ради з ПЕК повідомила очільниця НКРЕКП Оксана Кривенко. Зниження ціни відбудеться у наслідок перегляду тарифу оператора системи передачі затвердженого комітетом 12 липня.

Про це повідомляє «Українські новини» з посиланням на obozrevatel.com.

Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема, працює в штатному режимі, перерв в енергопостачання не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості поставки. При цьому, запрацювали всі сегменти нового ринку, – зазначила Кривенко, додавши, що ціна, що склалася на ринку електроенергії , є найнижчою в Європі.

Нагадаємо, 1 липня почав працювати новий ринок електроенергії, відповідно до прийнятого в 2017 році Верховною Радою Закону України “Про ринок електричної енергії”. Відповідно до закону, нова модель передбачає введення таких сегментів як ринок двосторонніх договорів, ринок “на добу вперед”, внутрісуточних ринок, балансуючий ринок.

Читайте також:

• У Запорізькій області зведуть теплоелектростанцію на біомасі потужністю 28 МВт теплової енергії

• На Запорізькій АЕС для ремонту відімкнули енергоблок

• “Гендиректор “Запоріжсталі” сказав, що за часів Порошенка у податковій політиці було зроблено більше позитивних змін, ніж за попередньої, “їхньої”, влади”, – Ніна Южаніна