Нові запорізькі мости вважають першочерговим об’єктом лише 27% мешканців міста, – результати опитування

Поділитися:

За даними опитування мешканців Запоріжжя, проведеного Інститутом соціологічних досліджень і громадських ініціатив з 19 по 25 жовтня 2019 року на замовлення мерії, 27,2% опитаних вказали, що з інфраструктурних об’єктів саме мостів в першу чергу не вистачає місту.

В цьому питанні це все одно найпопулярніший варіант. 12,4% запоріжців відповіли, що їм в інфраструктурі в першу чергу не вистачає спортивних об’єктів, 9,9% – парків і скверів.

Загалом серед проблем міста респонденти найбільшими назвали благоустрій Запоріжжя (45,8%), стан навколишнього середовища (26,2%), роботу громадського транспорту (8,2%).

В розрізі окремих районів проблема будівництва мостів через Дніпро непокоїть майже тільки мешканців Хортицького району. Найбільш великою та першочерговою проблемою мостові переходи вважають 36,7% мешканців Бабурки, а також 3% жителів Вознесенівського, 4,3% жителів Дніпровського (разом з проблемами руху на греблі Дніпрогесу), 1,4% жителів Заводського, 1% жителів Комунарського та 2,9% жителів Шевченківського районів.

Нагадаємо, що нещодавно…

Разумков у Запоріжжі сказав, що грошей на мости у бюджеті 2020 нема, але потім виправився: що сталося

Тендер на будівництво одного з запорізьких мостів оголошено

Зеленський пообіцяв Запоріжжю та Івано-Франківській області по мосту