Щоб побудувати міст у Запоріжжі потрібен спільний план центральної та місцевої влади – екс заступник Міністра фінасів

Поділитися:

Щоб добудувати міст у Запоріжжі, потрібно, щоб центральна влада, міська влада, обласна влада домовились про спільну позицію і спільний план дій, призначили проектну команду.

Про це у інтерв’ю “Гетьману” розповів Сергій Марченко, в минулому заступник міністра фінансів в Кабміні Володимира Гройсмана (2016-2018) та донедавна – заступник голови Адміністрації президента і секретар Національної інвестиційної ради.

Щоб добудувати міст, потрібно, щоб центральна влада, міська влада, обласна влада домовились про спільну позицію і спільний план дій, призначили проектну команду, якій довіряють і яка може вирішити це питання в якнайшвидші терміни. Далі проектна команда має зробити оцінку того, що зроблено і проаналізувати, чи потрібна добудова, чи потрібна перебудова… Так буде визначено, що потрібно робити і скільки потрібно коштів. Припустимо, сьогодні вам пообіцяли «видати» на наступний рік 1 млрд грн. Вистачить? Я чув оцінку в 4 млрд грн, чув і інші цифри… Але це хтось аналізував? А хто буде використовувати кошти? Що буде робити? Для цього теж потрібен аналіз, і потрібна довіра до учасників цього процесу, – говорить Сергій Марченко.

На кожному рівні влади має бути гарантовано, що за рік, два, п’ять на цей проект буде виділено певну необхідну суму. Але має бути команда, яка постійно рухатиме, штовхатиме цей проект – додає він.