ОПЗЖ витратила 60 бюджетних мільйонів на ТБ-рекламу

Поділитися:

Політична партія «Опозиційна платформа За життя» витратила 60 мільйонів гривень, отриманих із Державного бюджету України, на оплату рекламних матеріалів. Гроші отримано в рамках відшкодування витрат партії на передвиборну агітацію під час останніх парламентських виборів та як кошти на фінансування статутної діяльності партії.

Про це повідомляє Комітет виборців України із посиланням на звіт політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 2020 року (січень-березень).

Всього впродовж І кварталу ОПЗЖ було витрачено на діяльність 63 мільйони. Із них 60  спрямовано на здійснення пропагандистської діяльності, а саме розміщення реклами на телебаченні.

Більшу частину коштів отримав телеканал «112-Україна». Сукупно партія перерахувала ТОВ «Інформаційне агентство «112-Україна» 23 мільйони бюджетних коштів (6 лютого і 4 березня). Кошти перераховано за «послуги із забезпечення розміщення рекламного відеоматеріалу».

Ще 16 мільйонів гривень було перераховано ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» як оплата за послуги з розміщення в ефірі рекламних відеоматеріалів.

Крім того, 19 мільйонів було отримано ТОВ «Новини 24» в якості оплати за розміщення рекламних відеоматеріалів.

Читайте також: 

• Секретар РНБО розповів, чи може російська стати другою державною

• “Слуга народу”, яку виключили з фракції, приєдналася до об’єднання, яке пов’язують з Коломойським

• Телеканал«112 Україна» перевірять через заяви Медведчука про ініціативи Путіна