Скільки коштує перебудова “синього” АТБ в “чорне”. (Спойлер: більше 12 тисяч за квадратний метр)

Поділитися:

Вартість реформату «синіх» магазинів АТБ в «чорні»  залежить від конструктиву приміщення. Реконструкція одного квадратного метра об’єкта коливається від 12 до 17 тисяч гривень за квадратний метр. Після переформатування торгова точка приносить на 10-100% більше прибутку.

Про це йдеться у публікації Retailers.

Реконструкція “синього” АТБ, вбудованого в торговий центр або в нежитлове приміщення, обходиться приблизно у 12 000-13 000 гривень. А вартість реконструкції окремо розташованих магазинів знаходиться в діапазоні 16 000-17 000 грн. Це без заміни обладнання – тільки ремонт, реновація і інженерні рішення, – зазначають журналісти.

На обладнання такого магазину потрібно ще приблизно 5-10 мільйонів залежно від площі торгового об’єкта і тих рівнів сервісу, які в ньому застосовуються.

Ефективність “чорних” магазинів

Діапазон зростання магазинів після рестайлінгу знаходився в межах від 10% до 100%. Найбільші цифри зростання досягаються рідко і, як правило, пов’язані з фактичною перебудовою і істотним розширенням магазина, коли з маленької точки робиться повноцінний маркет з великою парковкою і додатковими сервісами.

Читайте також:

• Rozetka запускає маркетплейса для ресторанів і кафе. Доступ – 100 гривень на місяць

• У Монобанку розповіли коли у їх додатку можна буде купити акції Apple чи Amazon (відео)

• TikTok Олега Ляшка: що там відбувається, що можна подивитися, чи варто підписуватися