Після розслідування «Гетьмана» влада Запоріжжя «організовувує» ветеранів для підписання «мерської» петиції, – депутат міськради

Поділитися:

Депутат Запорізької міської ради («Батьківщина») Віталій Рябцев повідомив у своєму телеграм-каналі, що голови районних адміністрацій міста звернулися до ветеранських організацій «по допомогу» у зборі підписів під петицією на захист мера міста Володимира Буряка.

Нагадаємо, нещодавно «Гетьман» вивчив більше 1100 підписів під електронною петицією на сайті президента України, в якій вимагається «припинити переслідування» міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Як виявилося, щонайменше 2/3 цих підписів залишили чиновники, працівники комунальних закладів та підприємств або члени їх сімей.

З хронології видно, що дії підписантів скоординовані ззовні: наприклад, співробітники певних організації і навіть члени їхніх сімей підписували петицію лише в певні конкретні дні — не раніше і не пізніше.

Такі факти «Гетьману» підтвердили і співрозмовники з числа так званих бюджетників.

Ця петиція – один з етапів політичного протистояння між запорізькою мерією та центральною владою або, умовно, між мером Володимиром Буряком та президентом Володимиром Зеленським. За останні півроку правоохоронці вже неодноразово навідувалися до членів мерської команди з обшуками та затриманнями, але мер та його соратники називають це політичними переслідуваннями. А відповідна петиція могла б показати “народну підтримку” Володимира Буряка.