Після виходу з Росії ми зосередилися на майбутньому та сподіваємося зробити свій внесок у відновлення української економіки, — Себастія Понс, віцепрезидент міжнародної аграрно-наукової компанії

Поділитися:

Допомагаючи українським аграріям, бізнес може зробити свій внесок у продовольчу безпеку всього світу. Це особливо актуально в умовах зростаючого населення планети. Про це на на 9-му Українському форумі в парламенті Швейцарії заявив Себастія Понс, віцепрезидент міжнародної аграрно-наукової компанія FMC та президент у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка). 

На його думку, всі болісно усвідомлюють роль України, коли йдеться про глобальну продовольчу безпеку, особливо з огляду на її важливість у виробництві зернових та олійних культур. Тому головною задачею FMC є підтримка сталого розвитку сільського господарства в Україні, зокрема підтримка її аграріїв, забезпечення доступу до технологій та інновацій там, де вони потрібні.

Наш обов’язок — допомогти Україні та зупинити злочини Росії. Уряди та приватний бізнес не можуть ігнорувати це. FMC першою серед компаній в галузі захисту рослин залишила російський ринок. Сьогодні, в рамках програми «Культивуємо Свободу», FMC спрямовує частину свого доходу в Україні на підтримку розмінування українських сільськогосподарських земель та допомогу українським фермерам безпечно повернутися до роботи, — прокоментував Себастія Понс.

Учасники Українського форуму обговорили агресивну війну Росії проти України та її глобальні наслідки, питання безпеки людини, геополітичних ризиків, боротьби з дезінформацією, розслідування і покарання воєнних злочинів, правової та державної реформи, відбудови.

Україна, яка зазнала агресії, бореться за своє майбутнє, за свою свободу, за демократію та справедливість і за дотримання міжнародного права… На кожен 1 долар, який швейцарський уряд декларує як двосторонню допомогу Україні, швейцарські компанії, можливо, сплачують 17 доларів у вигляді податків російській державі та опосередковано фінансують агресивну війну проти України, — зазначив у пості в LinkedIn Андрій Лужницький, голова Українського форуму, почесний консул України у Швейцарії.

Серед інших доповідачів були Едвард Лукас, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики та експерт з питань безпеки, Кріста Марквальдер, депутатка Національної ради парламенту Швейцарії, Олександра Матвійчук, лауреатка Нобелівської премії, “Центр громадянських свобод”, Наталія Попович, засновниця One Philosophy Group, співзасновниця Українського кризового медіацентру, Давид Арахамія, депутат Верховної Ради, та, з привітальним словом, Ірина Венедіктова, Надзвичайна і повноважна пані Посол України у Швейцарській Конфедерації.