Поліція нарахувала, що в департаменті Запорізької ОДА відкат за тендер складав 10%

Поділитися:

Дніпровське відділення поліції підозрює службовців Запорізької ОДА, ТОВ “ПМК-21”, ТОВ “Хозхімсервіс” та ПП “Протон плюс” у завищені вартості робіт при виконанні підрядів для отримання 10% від вартості підрядів. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду від 17 вересня.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, посадові особи Депаратменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА, спільно з керівниками та представниками ТОВ “ПМК-21”, ТОВ “Хозхімсервіс” та ПП “Протон плюс” розробили злочинну схему незаконного збагачення. За допомогою вказаних фірм-підрядників посадовці ОДА завищували ціни на роботи та отримували неправомірну вигоду розміром 10% від суми укладених договорів.
Ініціаторами схеми виступили безпосередньо керівник Департаменту ЖКГ (“НГ.З”: в січні 2018 року департамент очолив Віталій Литвиненко) та заступника директора – начальник управління розвитку інженерної інфраструктури та будівництва Департаменту ЖКГ (“НГ.З”: таку посаду займає Дмитро Кабанов)

Так, сторони протягом 2018 року уклали низку договорів на будівництво, реконструкцію та інші роботи за якими згодом підписали акти виконаних робіт і направили документи до сплати – у зв`язку із закінченням фінансового року. Втім, на деяких об’єктах роботи ще фактично не були завершені, що з’ясувалося під час проведення огляду.

Читайте також:

• Рада дозволила приватизацію “Укрзалізниці” та “Укрпошти”

• На Хортиці за 460 тисяч упорядкують об’єкти адресації

• НАЗК хоче службового розслідування у Запорізькому управлінні статистики