Половина пасажирів авіамаршруту «Запоріжжя-Варшава» використовують Польщу як транзитний пукт

Поділитися:

Близько половини пасажирів авіакомпанії LOT, які вилітають із Запоріжжя використовують Варшаву як транзитний пункт. Звідти люди пересідають на рейси до Західної Європи чи Північної Америки. Задля покращення такого сполучення діє системи «стикових» рейсів.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

«За приблизними розрахунками близько 50% із Запоріжжя скористалися можливостями «стикових» рейсів», – зазначив директор департаменту мереж та планування авіакомпанії LOT Роберт Лудера.

У авіакомпанії повідомляють, що пасажири, які вилетіли з Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», пересідають на літаки до Брюселя, Амстердама, Парижа, Женеви, Мілана, Чикаго, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Торонто чи за іншими напрямками.

Крім того, відзначається, що пасажирами «стикових» рейсів у цілодобовому режимі займається служба контролю – якщо виникають проблеми з потраплянням на стиковий рейс, то служба контролю їх вирішує:  транзитним пасажирам надають можливість першочергового проходження паспортного контролю, трансфер від трапу літака до місця реєстрації на наступний рейс, затримка стикового рейсу, перебронювання квитків на інший літак.

• Авіаперевізник LOT прокоментував значення нового терміналу аеропорту Запоріжжя для компанії та області

• Мер Запоріжжя: заповненість авіарейсів Запоріжжя-Варшава-Запоріжжя – 80%

• У Запоріжжі можуть збільшити фінансування комунального аеропорту з бюджету міста на 450 мільйонів гривень

• У Запоріжжі кредит на будівництва нового терміналу аеропорту до може зрости до 13 мільйонів доларів