Попит є, але замовлень треба почекати: Богуслаєв про фінансову ситуацію на “Мотор Січі”

Поділитися:

Фінансові труднощі на “Мотор Січі” виникли бо завод 8 місяців не міг реалізувати товари цивільного призначення. Крім того, на продукцію підприємства є попит, але через зміну влади нові держзамовлення треба почекати.

Про це на нараді заводського активу, яка відбулася минулого тижні, сказав В’ячеслав Богуслаєв, пише “Перший запорізький”.

“Обсяг замовлень на майбутній рік у нас не менше, ніж в цьому. Так що робота є, але режим економії не відміняється — невиробничі витрати треба скорочувати”, — зазначив Богуслаєв.

За його словами, попит на продукцію “Мотор Січі”, все ж, є, але в зв’язку зі зміною центральної влади, для отримання нових держзамовлень потрібен час.

“Після зміни центральної влади йде заміна на місцях, а це тривалий процес, і нам треба пережити складний в соціальному плані період. Я впевнений, що з часом все вляжеться. Пройде півроку-рік і все встане на свої місця”, — сказав Вячеслав Богуслаєв.

Що було раніше:

З 1 вересня “Мотор Січ” перейшло на 4-денний робочий тиждень через відсутність контрактів і припинення виробництва окремих видів продукції.

24 вересня на АТ «Мотор Січ» підписали наказ «Про зниження фінансових витрат». Він зобов’язує директорів всіх напрямків, заступника генерального конструктора, а також керівників усіх структурних підрозділів прийняти заходи до неухильному виконанню.

Читайте також:

• Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Зеленський про американців та “Мотор Січ”: дізнався з новин, переговорів не проводив (відео)

• “Мотор Січ” у січні-вересні показав чистий збиток у 532 мільйони