Херсонський порт передали у 30-річну концесію, тепер у нього мають інвестувати 300 мільйонів

Поділитися:

26 червня завершився процес передачи порту Ольвія у 30-річну концесію. Концесіонер має інвестувати у розвиток порту близько 300 мільйонів гривень та понад 18 мільйонів у місцеву інфраструктуру. наступним до спільного управління планують передвти порт Чорноморськ.

Про це у своєму телеграм-каналі написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Сьогодні у присутності Президента передано в концесію перший масштабний об’єкт в Україні – Херсонський морський торговельний порт, – йдеться у повідомленні.

За словами Криклія, завдяки концесії порт буде розвиватися, такм збережуть та створять робочі місця. Компанія-концесіонер ТОВ “Рисоіл-Херсон” має інвестувати у розвиток порту близько 300 мільйонів гривень та понад 18 мільйонів у місцеву інфраструктуру.

Концесія укладена на 30 років, але вже у 2030-му концесіонер зобов’язується забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 мільйонів тон. Крім того, компанія проспівфінансує капремонт дорожнього покриття вулиць на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на в’їзді до міста.

Також Криклій додав, що концесія Ольвія буде підписана найближчим часом, порт Чорноморськ – наступний концесійний проєкт.

Читайте також:

• Для українців таки можуть відкрити європейські кордони – ЗМІ

• У Dragon Capital прогнозують падіння української економіки за 7% за рік

• Відеопіратство в Україні приносить власникам близько 500 мільйонів гривень на рік