Посилки до Польщі тепер стануть дешевшими та швидкими

Поділитися:

Укрпошта та Пошта Польщі оголосили про поглиблення співпраці. Першим кроком стало підписання двостороннього меморандуму.

Про це заявляють в пресслужбі Укрпошти.

Повідомляється, що в рамках партнерства планується розвиток електронної комерції, спрощення логістики, митних процедур та оформлення відправлень між Україною та Польщею, створення спільних продуктів, у тому числі з міжнародної доставки та філателістичних випусків

Укрпошта, як національний поштовий оператор, який представляє інтереси України на світовій арені у сфері поштово-логістичних послуг, цим меморандумом з Поштою Польщі чітко декларує свій намір поглиблювати інтеграцію з європейськими країнами у сфері надання поштових послуг, аби українці могли так само легко і швидко надсилати відправлення за кордон, як вони це роблять у межах України. Бо ми розуміємо, що багато наших клієнтів мають рідних, зокрема в Польщі, з якими підтримують зв’язок, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Томаш Здзікот, президент Poczta Polska, підкреслив, що від співпраці виграють обидва національні поштові оператори, а також клієнти, які живуть по обидва боки кордону.

Як зазначають, наступним кроком буде впровадження спеціальних логістичних продуктів. Це стане продовженням попередніх ініціатив, які Польща ввела в рамках підтримки України.