«Укрпошта» через суспільний резонанс поки не продаватиме запорізьку мозаїку під рекламу

Поділитися:

Враховуючи суспільний резонанс «Укрпошта» призупинила торги, на яких під рекламу продавали площу на запорізькому Головпоштамті. Передбачалося, що банер закриє мозаїку, яка має художню цінність.

Про це повідомляє «ЮА: Запоріжжя» з посиланням на відповідь «Укрпошти» на запит журналістів телеканалу.

Зокрема, компанія зазначає, що скасувала аукціон поки не буде остаточно з’ясовано ситуацію з мозаїкою, у той же час «Укрпошта» відзначає, що пропозиція викликала зацікавленість на ринку. Крім того, там наголошують, що «Укрпошта» перша серед державних компаній почала здавати свої площі в оренду через «Прозоро. Продажі».

Що було раніше:

“Укрпошта” повідомила про наміри здати в довгострокову оренду як місце для реклами стіну запорізького головного поштамту, на якому зображена відома всім містянами мозаїка. Стартова “ціна питання” – 7500 грн.

Департамент архітектури та містобудування Запоріжжя, у межах своїх повноважень, заперечив щодо розміщення на будівлі Головпоштамту, до банер зіпсує архітектурне середовище та сховає мозаїку, яка має художню цінність.

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський написав, що вирішити питання розміщення реклами на мозаїці запорізького Головпоштамт можна двома шляхами: або надати його компанії докази про цінні панно, або викупити рекламну площу і нічого на ній не розміщувати.

Читайте також:

• У запорізькому ботсаду замість 8 теплиць з’явиться оранжерея

• У Мелітополі погодили стіну пам’яті померлому російському музиканту

• Як «Квартал» жартував про Зеленського в Одесі (відео)