Пояснить значення слів “порядність і чесність”: В Запоріжжі представили нового голову обласної державної адміністрації (ВІДЕО)

Поділитися:

Сьогодні в Запоріжжі заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов представив призначеного президентом Володимиром Зеленським нового очільника Запорізької обласної державної адміністрації – Віталія Туринка.

Сергій Трофімов зазначив, що багато років прожив в Запоріжжі, тому представлення керівника обласного рівня є для нього важливим і з політичної, і з особистої точки зору: “Запорізька область не має більше залишатися без надійного керівника”.

У своїй промові новий голова Запорізької ОДА Віталій Туринок висловив надію, що люди, які підтримали нового президента та нову Верховну Раду, допоможуть йому в його роботі. Також він зазначив, що, як і президент, обрав для своєї роботи “курс порядності і чесності”: “Ці слова знає кожен, але не кожен знає їх значення”. Звертаючись до представників місцевої влади та органів місцевого самоврядування він сказав, що “нечесна політика” щодо громади стане для держслужбовців політичною самоліквідацією.

Віталій Туринок оголосив, що одним з перших завдань буде подолання корупційної складової у витратах бюджетних коштів та скорочення їх на 10-20%.

Після представлення губернатора відбулося його спілкування з представниками громадськості Запорізької області.

Раніше «Гетьман» розповідав про деякі факти з біографії нового запорізького губернатора, що відомі з відкритих джерел: зокрема він має стосунок до великого будівельного бізнесу на західній Україні. Він є засновником “Рівненського домобудівного комбінату”, підприємств “Волиньферрометал” та “Інтертрейд” з Луцька тощо. Близько 10 років тому Віталій Туринок був одним з топ-менеджерів запорізького ТОВ “Постулат” і входив до групи, яка володіла по суті холдингом багатьох українських підприємств, пов’язаних з будівельною сферою та виробництвом металоконструкцій. Так, наприклад, в 2008 році Віталій Туринок володів більш ніж 40% “Могилянського заводу будівельних матеріалів” і входив до наглядової ради підприємства.