Прокуратура повторно заарештувала акції “Мотор Січ” – Ярославський

Поділитися:

Ярославський загрожує багатомільйонними позовами до українського уряду і розривом економічних відносин з Китаєм.

Президент групи DCH Олександр Ярославський в офіційній заяві повідомив про арешт акцій “Мотор Січ”, про що повідомляє “Ліга” з посиланням на прес-службу компанії. Текст заяви поширила групи DСН.

“Вчора (6 серпня – ред.), після того як китайські інвестори підприємства оприлюднили інформацію про спільну з DCH заявку в АМКУ в рамках обов’язкового розкриття інформації на Шанхайській біржі, прокуратура додатково наклала арешт на акції і докваліфікувала формулювання обвинувачення до “державної зради “, – цитує прес-служба DCH заяву Олександра Ярославського.

Нагадаємо, як повідомляв “Гетьман”, напередодні харківський бізнесмен повідомив про “спільне управління” компанією “Мотор Січ” разом з китайською Skyrizon Aircraft.

Тепер Ярославський попросив Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію, яка складається навколо продажу акцій “Мотор Січі”.

“Від імені DCH і наших китайських партнерів прошу пана Президента втрутитися в ситуацію. Сподіваюся, що завдяки політичній волі влади буде прийнято рішення, яке збереже Мотор Cіч для України”, – йдеться в заяві.

Ярославський попереджає, що “… якщо український уряд буде продовжувати перешкоджати законній реалізації прав і інтересів (китайських інвесторів – ред.), наслідками можуть стати … подача китайською стороною багатомільйонних позовів до міжнародних судів і суттєве охолодження двосторонніх відносин з Китаєм”.