“Приватбанк” у інстаграмі підтримав “Київ Прайд” – тепер частина клієнтів “збирається” у monobank (що сталося)

Поділитися:

“Приватбанк” підтримав “Київ Прайд” – акцію, яка, серед іншого, направлена на боротьбу за права негетеросексуальних людей. Банк замінив аватарку у інстаграмі на зображення свого логотипу у райдужному принті. Фотографія викликала бурхливу реакцію на сторінці. Частина користувачів підтримала банк, але багато залишали негативні коментарі, а деякі навіть погрожували, що перейдуть в monobank.

Про це пише МС.Тoday

Директор з інновацій Єгор Аветисов каже, що банк вже другий рік підтримує «Прайд» та право людей на особисту свободу. Аватар замінили тільки в Instagram, тому що, на думку співробітників, це підходяща майданчик для такої ініціативи.

До негативу в банку були готові, але не очікували такої люті і ненависті від окремих коментаторів.

Ми бачили і божевільну підтримку від людей. Аккаунт навіть трохи приріс в аудиторії, хоча ми, навпаки, готувалися до відписок, – розповідає Аветисов.

У коментарях користувачі також погрожували перейти до конкурентів: більшість писало про monobank, але один сказав, що піде в Ukrsibbank.

Він так швидко відправив нас в чорний список, що ми навіть не встигли його попередити – французька група BNP Paribas, частиною якої є” Укрсиббанк “, теж підтримує рівність, – говорить директор з інновацій.

Клієнтів у банку втрачати не хочуть і припускають, що такий негатив пов’язаний з карантином і приростом передплатників – за рік аудиторія аккаунта зросла майже в 3,5 рази.

Ще ми потрапили в поле зору пабліків, які декларують боротьбу за сімейні цінності. Здається, звідти і прийшли більшість коментаторів, – додають в банку.

За словами Єгора, на негатив вони реагують з простим переконанням: кожна людина – хороша. Де доречно, жартують, а де бачать, що чекають роз’яснень, – допомагають. Але є правило: за нецензурну мову, образи інших користувачів і цькування відправляють в бан.

Єгор каже, що якби ми ще 4 дні тому запитали його, чи потрібно боротися за рівні права, він відповів би стандартною фразою: «Та хто їх утискає?» Але тепер, після трьох днів роботи з такою кількістю негативу, він зрозумів, з чим стикаються люди щодня через свою орієнтацію.

Журналісти також запитали представників monobank, як вони ставляться до «Київ Прайд», ЛГБТ-спільноти та заявами про перехід клієнтів в їх банк, але вони від коментарів відмовилися.

Читайте також:

• У Glovo говорять, що їх головний конкурент зараз – українська компанія Raketa (але не все так просто)

• Rozetka знову продаватиме техніку Apple. Раніше власник маркетплейсу говорив, що Apple «не надходить офіційно в Україні»

• Скільки коштує перебудова “синього” АТБ в “чорне”. (Спойлер: більше 12 тисяч за квадратний метр)