Разумков говорить, що на розляд правок до “антиколомойського” закону треба пів року

Поділитися:

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що якщо розглядати кожну правку до так званого “антиколомойського” законопроєкту, то Раді знадобиться понад пів року, але парламент на це не піде.  

Про це Разумков сказав на брифінгу 10 квітня, пише “Українська правда”.

16 тисяч правок ми не отримували ніколи. Я думаю, це направлено для того, щоб заблокувати роботу парламенту, тому що пів року, враховуючи коронавірус, і йдучи повністю по всім правкам, то це набагато більше може бути і на це парламент не піде, бо ми розуміємо всі виклики, які стоять перед ВР, – зазначив голова парламенту.

Він зазначав, що поки не може сказати коли відбудеть розгляд закону бо станом на сьогодні ще не сформована таблиця.

“16 тисяч правок – ви не уявляєте скільки це? Я думаю, якщо ми говоримо про таблиці до закону про банки, то це десь плюс мінус мій зріст”, – сказав разумков.

Що було раніше:

30 березня на третьому позачерговому засіданні Верховної Ради депутати підтримали “антиколомойський” закон у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 267 народних депутатів.

Законопроєкт передбачає, що власники і колишні власники банків, не можуть претендувати на поверення своїх активів, компенсація може бути видана лише у грошовому еквіваленті. При цьому визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування..

“Антиколомойський” закон до другого читання зібрав більше 16 тисяч правок. Це, поки, найбільша кількість правок до законопроекту в історії українського парламенту.

Нардепа “Голосу” члена комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив, що секретаріат Комітету Ради досі працює над зведенням таблиці правок до “антиколомойського” закону. Наразі вона готова на 67% – 11000 з 16335 правок які внесено. Железняк додав, що у Раді не витримують комп’ютери від кількості правок.

Читайте також:

• Як скорочувати зарплати у кризах: “чим більше грошей тим більши втрат”

• “Слуга народу” та Зеленський отримали 5,3 мільйона на вибори від ГО – Чесно

• Якщо ситуація з епідемією не погіршиться, місцеві вибори пройдуть восени