Рік і чотири місяці роботи ОПУ: як команда Зеленського виконує обіцянки

Поділитися:

За рік і чотири місяці роботи керівники Офісу президента виконали 45 обіцянок, провалили – 18, у процесі виконання залишається – 73, повідомляє “Слово і діло”.

У період з 20 серпня до 20 вересня керівники ОПУ дали 2 нових обіцянки, ще 2 виконали, провалених немає.

Керівники Офісу президента за місяць виконали дві обіцянки і дали ще дві нових, провалених немає.

Кирило Тимошенко виконав обіцянку про те, що 40 сімей, які постраждали внаслідок вибуху в житловому будинку в Києві, будуть з новими квартирами. Також Тимошенко пообіцяв у 2021 році внести смугу аеропорту Полтави до програми «Велике будівництво».

Ще один заступник керівника ОПУ – Юлія Ковалів – виконала обіцянку в найкоротші терміни внести до парламенту законодавчі ініціативи щодо вдосконалення податкового законодавства (спрощення адміністрування податків, врегулювання строків введення нових фіскальних інструментів, зменшення розмірів штрафів за податкові правопорушення). Напрацьовані пропозиції були включені за ініціативою народних депутатів до законопроекту № 2524, який ухвалили в липні. Окремі пропозиції Рада не підтримала.

Крім того, Ковалів пообіцяла, що в Україні буде діяти програма підтримки малого бізнесу шляхом гарантування 80% кредитного портфеля: «Малий бізнес, це бізнес з обігом до 80 мільйонів євро в рік. Для такого бізнесу держава гарантуватиме 80% кредитного портфеля. Це буде наступним кроком, який дозволить нам зробити доступність фінансування».