Російській блогерці, яку активісти питали “чий Крим?”, можуть заборонити в’їзд на 3 роки

Поділитися:

Якщо Держприкордонслужба підтвердить факт незаконного відвідування анексованого Криму російською блогеркою Олександрою Мітрошиню під час її виїзду з України,  їй може бути заборонено в’їзд на територію держави терміном на три роки.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на речник Держприкордонслужби Андрій Демченка.

За словами Демченка, під час в’їзду Мітрошиної на територію України прикордонним контролем достеменно не вдалося встановити, що вона могла незаконно відвідувати територію окупованого Криму та встановити, що вона є блогером чи причетна до якихось російських ЗМІ, про що вона сама не заявляла.

В Україну вона прибула як приватна особа.  Оскільки тепер прикордонники вже мають інформацію про те, що дана громадянка могла їздити в Крим, під час її виїзду з України ця інформація буде більш детально перевірена. Якщо це буде встановлено під час перетину кордону у пункті пропуску на виїзд з України, їй може бути у подальшому проставлено заборону в Україну терміном на три роки, – говорить Демченко.

Що було раніше:

6 січня у Києві поліція затримала двої членів руху «Відсіч», які запитали «Чий Крим?» російську блогерку Олександру Мітрошину, яка приїхала провести тренінг в Україну. У “Відсічі” заявляють, що їх активістів не тільки затримали, а й побили. У 2017 році Мітрошина у своєму фейсбуці написала, що відвідувала окупований Крим.

Читайте також:

• У Запорізькій області збиратимуть підписи за створення округу з центром у Токмаку

• Європейський лоукостер Ernest Airlines скасував частину рейсів з України

• Рейтинг паспортів: Україна втратила 2 позиції