Росія – штучне утворення, яке розвалиться “за нашого життя”, – голова РНБО Данілов про завершення війни на Донбасі

Поділитися:

Росія – штучне утворення, яке свого часу було зібрано “під кулеметами” та яке невдовзі розвалиться. Це станеться не “так швидко, як би нам цього хотілось, але те, що це буде за нашого життя – це 100%”.

Про це у інтерв’ю телеканалу “24 канал” заявив голова Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Раніше Данілов говорив, що перемовини і домовленості – це єдиний шлях закінчити війну, але паралельно з тим у 2014 році казав, що війна закінчиться тоді, коли розпадеться Росія.

На питання журналіста чи змінив секретар РНБО свою думку, данілов відповів що ні і так само переконаний, що Росія розвалиться і це станеться “за нашого життя”.

Я собі чітко усвідомив, що в тому стані, в якому є РФ – це штучне утворення. Я не можу зрозуміти, яке відношення до РФ має Ічкерія – це що, Росія? Яке відношення до РФ мають інші народи? – зазначив секретар РНБО.

Данілов зауважив, що РФ – штучне утворення, яке свого часу було зібрано так само під кулеметами і ніхто туди за власної волі не заходив, це збірна територія, яка рано чи пізно розвалиться.

Це абсолютно природна річ. Ми маємо так само розуміти, що це не станеться так швидко, як би нам цього хотілось, але те, що це буде за нашого життя – це 100%, – резюмував він.

Читайте також:

• Суд дозволив примусово привести Порошенка на допит до ДБР

• Порівняли з Гончаруком, принесли “Снікерс” та погрожували відставкою: як нардепи відправили Уряд Шмигаля допрацьовувати програму діяльності

• Медведчук відмовився розповісти деталі покупки Біблії Гутенберга 1455 року (відео)