СБУ підозрює запорізький міський департамент ЖКГ у створенні злочинної групи

Поділитися:

Сьогодні в Запоріжжі працівники СБУ та Нацполіції вручили підозри директору департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, директору фірми-підрядника та директору фірми, що здійснює технічний нагляд.

Як повідомило “Гетьману” джерело, поінформоване щодо діяльності місцевої влади, слідчі підозрюють чиновників мерії та приватних підприємців у створенні злочинної групи, привласненні або розтраті майна та службовому підробленні.

Тим часом в Нацполіції уточнюють: «Встановлено, що в період з червня по листопад 2017 року одним з Департаментів Запорізької міської ради було укладено 58 договорів з товариством з обмеженою відповідальністю з метою заміни насосів холодного та гарячого водопостачання, дренажних насосів у підвальних приміщеннях житлових будинків міста Запоріжжя. Роботи виконувались за кошти місцевого бюджету. За результатами проведених оглядів виявлено відсутність частини насосів та складових мережі водопостачання, які нібито були встановлені. Крім того, було встановлено, що фактично підприємство придбало електричні насоси у іншої фірми у 1,5-2 рази нижче ніж ціна за якою вони були відображені в актах прийняття виконаних будівельних робіт та фактично оплачені Департаментом. Загальна вартість збитку, спричиненого злочинними діями зловмисників складає 1,1 мільйонів гривень».