ЗМІ: соцопитування для запорізької мерії проводитиме фірма, що відзначилася сумнівними політичними опитуваннями

Поділитися:

Як повідомляє “Люстратор. Запоріжжя”, анонсований запорізьким мером Володимиром Буряком проєкт «Формуємо бюджет разом!» буде реалізовувати організація, чиї попередні опитування викликали “питання” у громадськості.

Проєкт «Формуємо бюджет разом!» запорізької мерії покликаний запитати думку запоріжців щодо використання бюджетних коштів в 2020 році. Для цього має пройти соціологічне опитування 2500 мешканців міста.

Як стверджує “Люстратор”, опитування для запорізької мерії проводитиме ГО «Інститут соціологічних досліджень та громадських ініціатив».

Ця організація в лютому цього року опублікувала результати свого опитування щодо політичних симпатій запоріжців. Там зокрема було вказано лідерство “Батьківщини” (16,5% симпатій містян), друге місце “Слуги народу” (16%), що вже за кілька тижнів було спростовано результатами першого туру президентських виборів (тоді в запорізькому регіоні Юлія Тимошенко посіла п’яте місце). Крім того, з’ясувалося, що організатори опитування вказали як кандидатку від “Слуги народу” представницю “Батьківщини”, та й сама організація виявилася близькою до політичної сили Тимошенко.