Що відбувається на будівництві нового терміналу запорізького аеропорту (фото)

Поділитися:

На зведенні нового терміналу запорізького аеропорту завершено загально будівельні роботи. Наразі будівельники облаштовують внутрішні комунікації, вентиляцію, готують основу під асфальт, тощо.

Про це повідомляється на сайті запорізької міської ради.

Загальнобудівельні роботи безпосередньо на терміналі фактично завершені. Виконуються внутрішні та оздоблювальні роботи. Продовжує надходити обладнання. Виконуються роботи з благоустрою прилеглої території. Сьогодні є всі підстави говорити, що цього року термінал буде добудований, – зазначив Володимир Буряк.

Загалом на будівництві щоденно працює понад 150 робітників.

На об’єкті завершуються штукатурні роботи приміщень терміналу. Облаштовують стіни комунікаційних приміщень, внутрішню побутову та виробничу каналізацію, протипожежний водовід. Монтують повітропроводи димо- та тепловидалення, вентиляції, обладнання та мережі теплового пункту. Продовжується монтаж ліфтів. Тривають роботи на території біля терміналу. Готують основу під укладання асфальту. Працюють і на допоміжних спорудах. Трансформаторна підстанція, насосна станція і так далі.

Крім того, 23 травня на будівництві терміналу відбулася зустріч міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та генерального директора компанії SkyUp Airlines Євгенія Хайнацького. На ній стало відомо, що SkyUp Airlines зацікавлений у поглибленні співпраці із запорізьким аеропортом. Наразі розглядаються варіанти запуску нових авіарейсів.

Читайте також:

• Запорізький аеропорт серед найбільших замовників ремонтних робіт у місті

• На новому терміналі запорізького аеропорту будівельні роботи виконано на 90%, а інженерні на – 30%

• Скільки пасажирів прийняв запорізький аеропорт за перший квартал 2019 (по країнам)