Шмигаль запропонував Вашингтону скасувати мито для сталі українського виробництва

Поділитися:

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон провів зустріч із Міністром торгівлі США Джиною Раймондо, де обговорили питання розвитку двосторонньої торгівлі, зменшення торговельних бар’єрів та санкцій проти росії.

Про це повідомляє Урядовий портал

Очільник уряду зазначив, що поряд з війською допомогою важлива економічна підтримка. Для цього потрібно розширити можливості безперешкодної торгівлі для України шляхом зниження імпортних квот і бар’єрів для стратегічних галузей української промисловості, зокрема це стосується продукції сталеварної промисловості й агропромислового комплексу.

Прем’єр-міністр додав, що звільнення української сталі з-під дії мит США дозволить стабільно забезпечити металургійні підприємства замовленнями, а тисячі українських металургів роботою.

“Зменшення будь-якого тягаря для різних секторів української промисловості є частиною нової економічної політики уряду післявоєнного стану, яку ми вже напрацьовуємо та реалізовуємо у координації та співпраці з нашими міжнародними партнерами”, — наголосив Денис Шмигаль.

Крім цього, Денис Шмигаль підкреслив важливость продовження та посилення санкційного тиску на росію, аби зменшити її спроможності фінансувати війну проти України.

“Закликаємо країни шукати шляхи диверсифікації джерел постачання ядерного палива для зменшення залежності від росії. Це насамперед стосується питання національної безпеки”, — зазначив Денис Шмигаль.