“Сказали: “Ти балотуєшся” – очільник Міносвти Шкарлет пояснив причетність до “регіоналів” та дружбу з Табачником

Поділитися:

Виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет переконує, що у нього не було дружніх стосунків з міністром освіти часів Януковича Дмитром Табачником та його заступником Євгеном Сулімою. За словами Шкарлета, вони спілкувалися суто в робочих питаннях. Участі у виборах від партії Януковича нинішній міністр пояснив вказівкою “людей з облдержадміністрації”.

Про це Сергій Шкарлет розповів у інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

Не було ніяких тісних стосунків. Є фотографія з Табачником, яку зараз витягли. Слухайте, в мене є і з Лілією Гриневич фотографія, зроблена, коли вона мені вручала державну премію. Чому її не показали? В мене є з Сергієм Квітом фотографія, як він приїхав до нашого університету, сидів зі мною за одним столом, виступав перед студентами, тиснув мені руку. Чому цю фотографію не показали? В мене була фотографія з покійним Іваном Олександровичем Вакарчуком, який запросив мене до себе в кабінет міністра на співбесіду як самого молодого професора. Сказав, що в нього до мене не претензій нема, вручив атестат професорський, – сказав тимчасовий очільник Міносвіти.

Крім того, Шкарлет прокоментував свій зв’язок з “Партією Регіонів” та заяви, що “повністю поділяє погляди цієї політсили. За словами міністра, він зразу попередив Зеленського, що історія з “Регіонами” може “вийти боком”. Водночас, Шкарлет зауважив, що балотувався від партії Януковича у 2010 році не з власної волі, а тому, що “люди з керівництва обласної адміністрації мені сказали: “Ти балотуєшся”.

Реально не міг (відмовитися – прим. ред). Поясню, чому. Університет – державна установа. Я не хотів ризикувати – якщо в цій політичній частині ти відмовляєшся від чогось, значить, завтра страждати буде, можливо, весь колектив, – розповів Шкарлет.

Читайте також:

• Опитування компанії Kantar: поліції не довіряють, низько оцінюють роботу та не бачать прогресу в реформуванні

• У Києві близько тисячі осіб вимагали законодавчої заборони на «антиукраїнські ворожі організації» – «Партію Шарія» та ОПЗЖ