“Слуга народу”, яку виключили з фракції, приєдналася до об’єднання, яке пов’язують з Коломойським

Поділитися:
Мажоритарниця “Слуги народу” Ганна Скороход, яку виключили з фракції через звинувачення у пропонуванні хабарів, приєдналася до депутатської групи “Партія “За майбутнє”. Групу очолює Ігор Палиця, а саме об’єднання пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським.

Про приєднання до депутатської групи Скороход написала у своїй сторінці у фейсбуці.

Згідно з чинним регламентом ВРУ, позафракційний депутат практично повністю безправний, ми не можемо виступати ні по одному з законопроектів, висловлювати по ним свою позицію, не можемо виступати з трибуни, а якщо і можемо, то тільки, якщо пощастить на хвилинку в середу (але чомусь давно не щастить), також не можемо впливати на формування порядку денного, відстоювати свої законопроекти, не можемо входити в ТСК і обмежені навіть в брифінгах… а ще про нас часто забувають і просто банально не попереджають про позачергові засідання, – йдеться у повідомленні.
За словами народної депутатки, їй “набридло бути без рук і без ніг”, а “За Зайбутнє” бо у них найбільш лояльні умови і можна лишатися “самим собі господарем”, бо у об’єднанні усі мажоритарники.

14 листопада 2019 року народна депутатка від “Слуги народу” Анна Скороход звинуватила владу у затриманні свого чоловіка Олексія Алякіна через її голосування всупереч позиції фракції. Скороход пов’язувала затримання з тим, що вона голосувала проти законопроєкту щодо відкриття ринку землі у першому читанні. 

У той же час, глава фракції Давид Арахамія звинуватив Скороход в пропонуванні хабарів. Крім того, Арахамія стверджував, що Скороход в Раді лобіює інтереси “конкретних олігархічних груп”. Він попереджав, що буде ініціювати її виключення з депутатського об’єднання.

Читайте також:

• Зміни до місцевих виборів: новий дизайн бюлетеню та менший бар’єр для кандидатів

• Телеканал«112 Україна» перевірять через заяви Медведчука про ініціативи Путіна

• Верховний банкінг: кому довіряють свої банківські справи депутати Верховної Ради