Смерть Полякова. Таксист змінив свідчення, він підібрав нардепа невипадково – МВС

Поділитися:

Таксист, у машині якого їхав у ніч смерті нардеп групи За майбутнє Антон Поляков, змінив свідчення. Депутат не був його випадковим пасажиром, повідомив представник МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу Україна 24. Про це пише LIGA.net

Раніше таксист заявляв, що випадково підібрав Полякова на зупинці. За словами Шевченка, насправді депутат не був випадковим пасажиром.

Таксист деякий час їздив за автомобілем, в якому знаходився Поляков зі свідком, а потім загиблий пересів у таксі, заявив представник МВС.

Шевченко додав, що встановлені всі особи, з якими Поляков контактував у ніч смерті. Також за його словами, експерти не дали остаточної відповіді, чи був метадон, який знайшли в крові депутата, причиною смерті. Але ймовірніше до смерті призвело певне поєднання хімічних речовин, уточнив він.

Нагадаємо:

  • У ніч на 8 жовтня Поляков помер у Дніпровському районі Києва. Нардепу стало погано в таксі, його намагалися реанімувати лікарі швидкої допомоги, але констатували смерть.
  • За попередньою версією правоохоронців, причина смерті Полякова – гостра коронарна недостатність і гостра ішемічна хвороба серця.
  • Поліція озвучила версії та обставини смерті депутата Полякова – отруєння або хвороба.
  • 10 жовтня стало відомо, що в крові загиблого був виявлений метадон.