США збільшать фіндопомогу для України до 300 млн доларів – Блінкен

Поділитися:

Фінансування від США для України у 2022 році буде збільшено. Про це розповів державний секретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва. Про це інформує “Слово і діло”

«Протягом багатьох років ми інвестували в економічне зростання України, енергетичну безпеку, інфраструктуру, громадянське суспільство, верховенство закону та оборону. Ми продовжуємо надавати цю підтримку, включаючи допомогу у забезпеченні безпеки. Ця підтримка має сильну двопартійну підтримку у Сполучених Штатах. Це було очевидним для делегації Сенату, яка була тут лише вчора, а також для делегації Палати представників, яка прибула у грудні. Це сигнал, який Конгрес США направив у грудні, продовживши Ініціативу сприяння безпеці України до 2022 року та збільшивши її фінансування до 300 мільйонів доларів», – йдеться у повідомленні пресслужби держсекретаря.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен 19 січня був із робочим візитом в Україні. Він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, провів переговори із главою МЗС України Дмитром Кулебою.

Також Блінкен відреагував на провадження щодо експрезидента, лідера «Євросолідарності» Петра Порошенка.