«Суд щодо Анісімова має перегорнути темну сторінку історії Запоріжжя та України», — Борис Шестопалов

Поділитися:

Відомий запорізький бізнесмен, співвласник групи компаній HD-group (донедавна — група компаній «Хлібодар») Борис Шестопалов вважає, що суд щодо Євгена Анісімова, якого називають запорізьким «смотрящим» за часів Януковича, має продемонструвати, що основою держави є Правосуддя та Закон. Про це він розказав під час інтерв’ю «Гетьману».

Напередодні, 16 лютого, в Києві був затриманий бізнесмен із Запоріжжя Євген Анісімов, якого ЗМІ та правоохоронці пов’язують з організованою протизаконною діяльністю в місті в 2011-2013 роках, зокрема і з корупцією в тогочасній міській владі. З 2014 року Євген Анісімов перебував у розшуку.

«Це затримання — подія знакова, а її розвиток, я думаю, буде достатньо резонансним, — зазначив Борис Шестопалов. — Перші заяви [щодо незаконної діяльності Анісімова] я робив в ті часи, коли про це навіть не прийнято було говорити — і цим я продовжував накликати на себе неприємності… Я вважаю, що зло має бути покаране і дуже розраховую, що відповідні рішення будуть прийняті правоохоронними органами і судом, а всі, хто повинен понести покарання, отримають по заслугах. Втім, не берусь оцінювати, яким для кого має бути це покарання — це справа конкретних органів правосуддя. Це затримання і подальші рішення правоохоронців та суду мають остаточно перегорнути темну сторінку історії Запоріжжя, та й нашої держави в цілому: я ще в ті часи говорив, що Євген Анісімов — це лише з одного боку фізична особа, а з іншого боку — це явище. Всі, хто буде намагатися діяти подібними засобами, повинні точно знати, що в цій країні все-таки основою є Правосуддя і Закон, які забезпечують порядок».