Терехов перемагає на виборах мера Харкова, – екзит-пол

Поділитися:

На виборах мера Харкова, за попередніми даними, перемагає Ігор Терехов – секретар міської ради, в.о. міського голови після смерті Геннадія Кернеса. Про це свідчать дані екзит-полів компаній “Нью Імідж Маркетинг Груп”, “Хьюмен Ресерч” та Харківською соціологічною мережею на замовлення Комітету виборців України. Повідомляє LB.ua

За Терехова, згідно з опитуванням Нью Імідж Маркетинг Груп”, проголосували 53,8% харків’ян. За Михайла Добкіна віддали голос 24,5% виборців. Замикає трійку лідерів Олександр Скорик із результатом 6,7%. Інші кандидати набрали менш як 1% голосів виборців.

За даними екзит-полу Центру “Соціальний моніторинг”, за Терехова свої голоси віддали 51,9% опитаних, 27,6% – за  Добкіна.  6,4% опитаних проголосували за Скорика від партії “Європейська солідарність”, 5,1% – за Костянтина Немічова від “Національного корпусу”, 3% – за Аліну Мустафаєву від партії “Слуга народу”, 2,5 % – за депутата Харківської міської ради від Партії Шарія Володимира Плетньова, 1,4% – за юриста Дениса Ярославського.

За решту кандидатів проголосувало менше 1% опитаних, 0,8% – висловилися проти всіх кандидатів.

У разі, якщо один із кандидатів в мери Харкова набирає в першому турі 50% + 1 голос, він автоматично оголошується переможцем виборів. Другий тур у такому разі не проводиться.

За посаду мера Харкова виборюють 10 кандидатів. Спочатку реєструвалися 13 претендентів, але потім троє зняли свої кандидатури.

Нагадаємо, минулого грудня помер міський голова Харкова Геннадій Кернес.

31 грудня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов звернувся до Верховної Ради з клопотанням про призначення позачергових виборів, а 24 лютого міська рада ухвалила та направила в Раду рішення про припинення повноваженьКернеса. У березні парламент проголосував за призначення виборів.