“Точно немає сенсу коментувати чи обговорювати”: у Зеленського не збираються відповідати Кадирову

Поділитися:

Будь-хто в сучасному інформаційному світі має право на будь-які заяви, а солова голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі “тієї новизни”, яка вимагає обов’язкової офіційної реакції, кажуть в Офісі президента України на вимоги Кдировим вибачень у Зеленського.

Про це йдеться у коментарі Офіса президента для “Інтерфакс-Україна”.

Будь-хто в сучасному інформаційному світі має право на будь-які заяви. Але це точно не привід для пошуку якихось таємних смислів. Тому викликає певний подив настільки наполеглива спроба частини засобів масової інформації надати факту особистого повідомлення голови суб’єкта федерації сусідньої країни надзвичайне значення, – йдеться в повідомленні ОП.

Крім того, там зазначили, що послання голови Чечні містить у собі пряму відсилку до певного роду міждержавних відносин, які є компетенцією лише чинних президентів двох країн, і які “точно немає сенсу коментувати чи обговорювати в будь-яких особистих повідомленнях”.

Раніше Рамзан Кадиров звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом “визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення” за образливе для нього відео шоу “Кварталу 95”, яке було оприлюднено кілька років тому.

Читайте також:

• Путін вважає, що Крим до анексії «годував» Україну, бо йому “розповідав” Азаров (насправді, Крим був дотаційним, як і більшіть областей)

• Колишнього голову Укравтодора затримали у Польщі: звинувачують в корупції, відмиванні грошей і керівництві організованим злочинним угрупованням

• Українське Міноборони не бачить ознак підготовки Росії до активних бойових дій поблизу Криму. Тим часом РФ оголосила масштабну раптову перевірку у збройних силах