У Києві пройшла міжнародна бізнес-конференція для професіоналів готельного бізнесу – як це було

Поділитися:

29 лютого в InterContinental відбулася International Hospitality Conference 2020 – освітня бізнес-конференція для професіоналів готельного бізнесу з усього світу. Цьогоріч захід відвідали 350 власників і топ-менеджерів готелів.

Про це повідомляється у релізі організаторів заходу.

Місія конференції – розвиток індустрії гостинності в Україні, захід відвідують лідери готельної індустрії, які зацікавлені в розвитку сфери.

Важливою частиною конференції є business speed networking, на якому 100 учасників конференції отримали можливість познайомитися один з одним і об’єднатися для подальшої співпраці.

На конференції виступили спікери, представники найбільших готельних мереж таких як: Think Hospitality, InterСontinental Hotel Group, Hilton Worldwide, STR, Revinate, Sabre Hospitality і ін. Спікери з Франції, Великобританії, Польщі, Росії, Литви, Нідерландів, Німеччини та інших країн поділилися безцінним досвідом в управлінні готелем, збільшенні доходів і отриманні більшого прибутку від операційної діяльності готелю.

 У своїх виступах вони розкрили тему конференції 2020 року «EVOLUTION». Йшлося про зміни, еволюції в сфері гостинності, що спонукає готелі продовжувати вчитися, впроваджувати зміни, щоб краще задовольняти зростаючий попит сучасного мандрівника.

В цьому році вперше була проведена панельна дискусія на тему «Глобальні зміни і тренди індустрії гостинності ». Гості конференції взяли участь в дискусії, задаючи питання спікерам, представникам провідних готельних мереж світу.

Організатором International Hospitality Conference є компанія Hoteliero, яка створює головні події в індустрії гостинності.