У Монобанку розповіли коли у їх додатку можна буде купити акції Apple чи Amazon (відео)

Поділитися:

Монобанк поки не створюватиме брокера та не робитиме функціонал для купівлі акцій іноземних компаній через свій мобільний додаток. Це пов’язано, зокрема, з певними бюрократичними процедурами, передбаченими українським законодавством.
Як з’явився та працює перший мобільний банк Монобанк – розповідає український канал про особисті фінанси “Май Мані”:

Про це співзасновник Моно Михайло Рогальський розповів у своєму блозі на ютубі.

За його словами, одне з найпоширеніших питань клієнтів – чи робитиме Монобанк “брокера” та коли можна буде купувати акції Apple чи Amazon у додатку.

Тут у мене немає відповіді, бо станом на сьогодні такий сервіс надавати не плануємо. Причина цьому наступна: українське законодавство дозволяє інвестувати за кордон до 100 тисяч євро через так звані є-ліміти. Загалом процедура спрощена, але торгувати іноземними цінними паперами через українського брокера можна лише зареєструвавши ці папери в країні, – говорить Рогальський.

Та додає, що теоретично це можливо, але щоб практично дозволити купувати умовні акції Apple через Монобанк доведеться ці акції зареєструвати. це тягне за собою певну бюрократичну процедуру з реєстрації акцій у місцевих депозитаріїв.

Загалом, цього достатньо щоб ми цього всього не робили або чекали доки законодавство зміниться, – резюмував співзасновник монобанку.

Читайте також:

• “Хлопці, ми уже давно знаємо про ті “магніти” , – Притула про ініціативу Зеленського розвивати туризм

• TikTok Олега Ляшка: що там відбувається, що можна подивитися, чи варто підписуватися

• Монобанк зробить режим “Інкогніто” на додатках для на Android