У Москві затримали українського бізнесмена, власника запорізького ТЦ «Аврора» – ЗМІ

Поділитися:

У Москві затримали українського бізнесмена, президента компанії OLYMP та власника запорізького ТЦ «Аврора» Павла Климця. Його підозрюють у дачі хабара, у прес-службі компанії підтвердили затримання, але спростували інформацію щодо хабара.

За інформацією РосЗМІ, Климцю інкримінують спробу дати хабар в особливо крупних розмірах. Проте кого та для чого намагався підкупити бізнесмен видання не повідомляє. «Однак, за деякими даними, сам візит в Москву політика і мультимільйонера пов’язаний з його спробою обговорити долю належних йому активів в Донбасі, контроль за якими був їм фактично втрачено після початку бойових дій в 2014 році», – пише «Комерсант»

Радниця з комунікацій Павла Климця Юлія Трестер у своєму Facebook підтвердила факт затримання бізнесмена, проте інформацію про хабар спростувала.

«Інформація тільки щодо взяття під варту відповідає дійсності. Хабара не було. Працюють адвокати. Враховуючи відносини з державою-сусідом, родина Климця утримується від коментарів та благає ЗМІ не будувати жодних версій, це може нашкодити, тому що безпека та життя Павла Климця може бути під загрозою», – написала вона.