У редакції одного з видань запорізького медіа-холдингу спростовують звільнення колективу

Поділитися:

На сайті “Голос Запорожья” з’явилася заява редакції щодо звільнення колективу цього та декількох інших видань  “Глобал медіа-холдинг”. У повідомленні зазначені факти заперечується.   

Відповідно до заяви, на сайтах відбувається реорганізація колективів у наслідок якої було звільнено двох журналістів.

У Мережі з’явилася інформація про закриття новинного порталу  “Голос Запорожья” . Також в опублікованому матеріалі повідомляється, що під “закриття” нібито потрапив і сайт “Мрія”. Поспішаємо спростувати цю заяву – сайти працюють в штатному режимі, і продовжують стежити за найактуальнішими новинами Запоріжжя та області. В даний момент на порталах відбувається реорганізація, в зв’язку з чим скорочено дві людини – журналіст загального штату і позаштатний. Це ніяк не вплине на роботу підприємств, – йдеться у повідомленні.

Раніше «Гетьман» повідомляв, що кілька днів тому “Глобал медіа-холдинг”, чиїм основним медіаактивом є онлайн-видання “Голос Запоріжжя”, повідомив своїй редакції, що займалась цим та декількома іншими онлайн-ЗМІ групи, про колективне звільнення. Про це “Гетьман” дізнався з двох джерел, наближених до колективу.

Читайте також: 

• Середня заробітна плата у Запорізькій області – 10 тисяч гривень. Хто заробляє найбільше та найменше

• Костянтин Бриль прощається з посадою голови Запорізької ОДА?

• У Запорізькій області скоротилися обсяги капітальних інвестицій у порівнянні з минулим роком