У Вашингтоні говорять, що останні заяви Зеленського є “украй небезпечними” – ЗМІ

Поділитися:

Представники кількох органів влади України отримали сигнали з Вашингтона про те, що останні заяви українських посадовців є украй небезпечними. Таким чином офіційний  Вашингтон відреагував на заяви президента Зеленського, які можна трактувати як спробу вплинути на президентські передвиборчі перегони.

Про це пише “Європейській правді” з посиланням на кілька незалежних один від одного джерел.

Зокрема, один зі співрозмовників повідомив, що відбулася телефонна розмова між високо посадовцями Державного департаменту та МЗС України.

Держдеп зв’язався з МЗС України та дуже наполегливо висловив рекомендацію, щоби Україна утрималася від впливу та втручання у передвиборчу кампанію в США. Є сподівання, що це буде почуте, – розповіло джерело.

Держдеп висловив занепокоєння заявами про розслідування щодо змісту переговорів між президентом України Петром  Порошенком і віцепрезидентом США Джо Байденом. Як відомо, Байден має стати одним з кандидатів на посаду президента США на виборах, що відбудуться в листопаді 2020 року.

Інші співрозмовники також розповіли, що представники державного департаменту спілкувалися також із народними депутатами, відреагувавши на інформацію про можливість створення парламентської ТСК з цього приводу. Зокрема, за твердженням одного з джерел, у Держдепі вважають, що цей скандал має “російські корені”.

Чи були контакти між Держдепом та ОПУ, редакції напевно не відомо.

Читайте також:

• “Жодного кума і військового друга я не призначив”, – президент про відсутність кумівства. За рік владні посади отримали 30 “кварталівців”

• “Генпрокурор Ірина Венедіктова – це нова людина… До виборів я її не знав”, – президент про пріоритети кадрової політики

• Тільки 4 партії пройшли б до Ради, якщо б вибори проводились зараз – опитування